مقالات

تعمیر قفل دیجیتالی

همانطور که در مقالات قبلی سایت گفتیم قفل دیجیتالی نسل جدیدی از قفلهای درب های ورودی ساختمان ها و آپارتمان ها است که برای دسترسی سریعتر و آسان تر و همچنین افزایش امنیت بر روی دربها نصب میشود، معمولا برخلاف قفل های مکانیکی که تنها از یک مغزی مکانیکی ساخته شده اند مغزی قفل ها دیجیتال از سیستم های متنوع و پیچیده تری ساخته شده اند. که میتوانند امنیت بالاتر و ارامش خاطر را برای شما به ارمغان بیاورند.

این قفل ها از مکانیزم های مختلفی برای حفاظت از درب های ورودی استفاده میکنند، که شامل: شناسایی رمزی، اثرانگشت، مگنت، کارتهای مغناتیسی و تشخیص چهره هستند.

  • همچنین قفل دیجیتال یا همان هوشمند از سیستم های امنیتی پیچیده ای نیز استفاده میکند که برخی از انها مواردی مانند:
  • سیستم ضد شوک: به این معنی که قفل در اثر وارد شدن شوک یا نیروی الکتریکی غیر مجاز از کار نخواهد افتاد.
  • سیتم اعلام حریق: در زمان آتش سوزی این سیستم شما را با خبر خواهد کرد تا بتوانید به موقع از خانه خراج شوید.
  • قفل خودکار: این سیستم حتی اگر فراموش کنید پس از خروج از خانه درب را قفل کنید، پس از ۳ ثانیه درب را به صورت خودکار قفل خواهد کرد.
  • قفل کودک: این سیستم شما را در نگهداری از کودکانتان یاری خواهد کرد، به این معنا که دیگر نیازی نیست نگران بیرون رفتن کودکتان از خانه باشید.

 

ویژگی های قفل دیجیتال

ار ویژگیهای خاص  این قفل ها میتوان به عدم امکان ورود افراد فاقد مجوز ورود اشاره داشت، بر خلاف قفل های مکانیکی که هر کسی کلید را در دست داشته باشد به راحتی قادر به باز کردن درب خواهد بود، در این سیستم ها به دلیل بکارگیری سیستم های بیومتریک این امکان وجود ندارد، و تنها در صورتی که فرد مجوز دسترسی داشته باشد میتواند درب را باز کند.

تعمیرات قفلهای الکترونیکی

همانطور که گقتیم، این قفل ها از سیستم های پیچیده تری ساخته شده اند و پس برای تعمیرات آنها نیاز به فرد متخصص است که از آنها اطلاع داشته باشد. برای همین تمام قفل های دیجیتالی یوکا دارای خدمات پس از فروش هستند که در صورت خرابی احتمالی قفل دغدغه تعمیر آنها وجود نداشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *