مقالات

مزایای قفل هوشمند

برخی از ویژگی ها و مزایای قفل هوشمند برای درب خانه

در صورت اضافه کردن قفل دیجیتال به درب و یا استفاده از قفل هوشمند چه مزایایی به همراه دارد؟ یک قفل هوشمند خانه شما را ایمن تر و انعطاف پذیر می کند. وقتی درب باز می شود، به شما اطلاع داده شود ،می توانید به افراد بدون کلید اجازه دهید وارد خانه شوند و به طور کلی کنترل بیشتری بر افرادی که به خانه شما می آیند ، دارید. برای اطمینان و امنیت نهایی ، یکی از این بهترین قفل های هوشمند را با یک درگاه ویدیویی سازگار با هم ترکیب کنید و خواهید دید که چه کسی در آن است و در صورت تمایل می توانید درب ضد سرقت خانه را باز کنید تا وارد خانه شوند.

بهترین و ایمن ترین قفل های هوشمند خیال شما رو آسوده می کنند

پس از گذراندن بیش از ۳۰ ساعت ارزیابی و آزمایش ده مدل قفل های هوشمند برای درب ضد سرق، متوجه شدیم که بهترین قفل هوشمند در کل، August Smart Lock Pro است که نصب آن ، استفاده آسان و پشتیبانی از کلیه سیستم های اصلی خانه های هوشمند نظیر الکسا و Google Home. مدل Pro جذاب به نظر می رسد و شما می توانید در کنار قفل قدیمی خود از آن استفاده کنید. بنابراین لازم نیست که کلیدهای قدیمی خود را تعویض کنید.

مطلب مرتبط: بهترین محصولات تکنولوژی و فناوری برای خرید در حال حاضر کدام اند؟

3 new products silver.0 - قفل هوشمند درب ضد سرقت برای امنیت بیشتر
تصویر بهترین قفل هوشمند برای درب ضد سرقت

برای کسانی که می خواهند بهترین قفل دیجیتال داشته را داشته باشند و محدودیت بودجه ندارند، قفل هوشمند آگوست انتخاب برتر ما است. تنها ایراد اصلی پشتیبانی نکردن HomeKit است. با این وجود، شما برای اتصال آن به شبکه Wi-Fi خود، نیاز است تا دستگاه جانبی آگوست اتصال را نیز خریداری کنید، تا بتوانید قفل را از راه دور کنترل کنید و آن را با سایر دستگاه های خانه هوشمند پیوند دهید.

Kwikset Obsidian 1024x1024 - قفل هوشمند درب ضد سرقت برای امنیت بیشتر

کسانی که می خواهند قفلی را بدون کلید باز کنند. امروز امکان این فراهم شده است که یک قفل ساده و بی دردسر که از یک کد استفاده می کند به جای کلید باشد. این دستگاه از طرحی ساده و جذاب برخوردار است که برای درب ضد سرقت منزل یا فضای انبار بسیار عالی به نظر می رسد. Kwikset Obsidian تنها اتصال اساسی خانه هوشمند را دارد ، اگرچه شما نیاز به یک مرکز Z-Wave دارید تا آن را از راه دور انجام دهید.

جدیدترین قفل هوشمند دیجیتال بسیار شیک و مناسب

YRL256 US10BP Ext 500px - قفل هوشمند درب ضد سرقت برای امنیت بیشتر

Yale نسخه ای از کلید Assure Lever Lock خود را منتشر کرد. که قیمت آن از ۱۴۹ دلار شروع می شود ، با صفحه لمسی یا صفحه کلید در دسترس است و جنس آن می تواند از برنج ، نیکل ساتن یا برنز باشد که در هنگام خرید قابل سفارش است. شما می توانید آن را به صورت محلی از طریق بلوتوث کنترل کنید ، اما اگر مدلی را با یک ماژول هوشمند Yale (Z-Wave Plus یا Connected by August) خریداری کنید ، می توانید آن را از راه دور نیز کنترل کنید و آن را به دیگر سیستم های خانه هوشمند متصل کنید.

قفل دیجیتال با قیمت مناسب

Wyze از یک قفل هوشمند پرده برداری کرد. Wyze Lock هنگامی که در دسترس برای فروش باشد ، ۸۹ دلار قیمت خواهد داشت.

آگوست از ادغام قفل های خود با SmartThings سامسونگ خبر داد. کاربران قفل هوشمند آگوست هم اکنون می توانند بدون نیاز به اتصال قفل ها به یک مرکز SmartThings ، قفل های خود را مستقیماً به برنامه SmartThings وصل کنند.

Simplisafe قفل ۹۹ دلاری خود را برای افرادی که دارای سیستم های امنیتی خانگی Simplisafe هستند ، راه اندازی کرده است. این قفل با الکسا و دستیار Google کار می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *